HAKKIMIZDA

GATE İnşaat Taahüt Sanayii ve Ticaret A.Ş, Türkiye müteahhitlik sektörünün iki lider firması olan GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş ve TEKFEN İnşaat Tesisat A.Ş'nin ortaklığıdır. GAMA Endüstri ve TEKFEN İnşaat'ın 50 yılı aşan sektörel tecrübeleri GATE inşaatın en değerli varlığıdır.

GATE İnşaat, Gama Endüstri ve Tekfen İnşaat'ın, Kazakistan Cumhuriyetindeki faaliyetlerinin daha etkin yürütülebilmesi için stratejik ortak bir hedef etrafında buluşmasının sonucu, 2002 yılında İstanbul da kurulmuştur. Kazakistan Cumhuriyetindeki faaliyetleri de 2003 yılında, Atyrau Rafinerisinin yeniden yapılandırılması ile başlamıştır.

Projelendirme, İnşaat ve montaj işlerinde Kazakistan Cumhuriyeti 1. Kategori lisanslarına sahip olan GATE İnşaat aynı zamanda ISO 9001, ISO 14001ve OHSAS 18001 onaylı bir şirkettir ve "sürekli gelişme" ve "ekip çalışmasına" olan sıkı inancı vasıtasıyla mükemmeliyeti hedefleyen yüksek kalite standartlarına kendini adamıştır.

GATE İnşaat, Kazakistan Cumhuriyeti nin refah seviyesinin yükselmesi için 2003 yılından bugüne kadar birçok kilit projeyi belirtilen süre ve bütçeler çerçevesinde tamamlamış olmanın gurunu yaşamaktadır. GATE sosyal çevresi ile barışık olarak çalışmayı prensip edinmiştir. Sosyal çevremize karşı sorumluluğumuz olan sosyal projelerin desteklenmesi ve organize ettiğimiz mesleki eğitimler ile Kazakistan vatandaşı çalışanlarımızın vasıflarının yükseltilerek, hem firmamıza hem Kazakistan iş piyasasına kazandırılması önceliğimizdir.