Resim 2X35 MW KASHAGAN GÜÇ SANTRALİ

Yapım Süresi: 37 Ay (Eylül 2009 - Kasım 2012) Projenin Tanımı 2x35 MW Doğal Gaz Basit Çevrim Enerji Santralı Projesi'nin kapsamı dahilinde mühendislik, satın alma, inşaat ve devreye alma işleri yer almaktadır. Ana Üstlenici: GATE İnşaat Taah. San. ve Tesisat. A.Ş. İşin Kapsamı: Enerji santralı karada yer alan proses tesislerine elektrik enerjisi sağlayacaktır. Tesiste bulunan ana ekipmanlar ve üniteler: 2 adet GE 6B Gaz Türbini, 3 adet ANA Dizel Jeneratörü, Güç Üretim Binası, Ana Dizel Jeneratör Binası, Yükseltici Trafolar (step-up transformers), 35/10/0,7/0,4 kW Şalt Tesisi ve Dağıtılmış Kontrol Sistemi’dir (DCS).

project.viewmore »
Resim ANPZ (ATYRAU Refinery) Projesi
Maden Projeleri,Petrol Projeleri

ANPZ (ATYRAU Refinery) Projesi

project.viewmore »
Resim FGP COKLU KUYU BASLARI PROJESI
Santral Projeleri

FGP COKLU KUYU BASLARI PROJESI

FGP Coklu Kuyu Baslari Projesi isveren TCO (Tengizchevroil) ve GATE (Tekfen%100) arasinda Tengiz Bolgesinde, baslama tarihi 24.11.2017 ve yapim isleri baslangic tarihi 30.03.2018 olup, proje suresi 53 aydir. Projenin kontrata göre beklenen tamamlanma tarihi 24.04.2022’dir.

project.viewmore »
Resim FGP MWP
Petrol Projeleri

FGP MWP

TEST TEST TEST TEST

project.viewmore »
Resim Kasgahan Endüstriyel Binalar
Santral Projeleri

Kasgahan Endüstriyel Binalar

Kazakistan Atyrau şehrinin 35 km kuzey doğusundaki Karabatan mevkisinde bulunan petrol iyileştirme tesisinin içindeki proses binalarının yapım işleridir. İşin kapsamında; itfaiye binası, merkez kontrol binası, mekanik atölye, elektrik ve enstrüman atölyesi, 2 adet ambar, laboratuvar binası, ana giriş ve güvenlik binası, giyinme binası ile 2 adet geçici sığınak bulunmaktadır.

project.viewmore »
Resim KASHAGAN ANA İŞLERİ 1, 2 VE 3 NOLU KISIM

Kazakistan Atyrau şehrinin 35 km kuzey doğusundaki Karabatan mevkiinde bulunan petrol iyileştirme tesisinin 1 ve 2 nolu kısımlarındaki ana boru köprüsü, petrol proses üniteleri ve gaz basınçlandırma ünitesi yapım işleridir. İşin kapsamı; tüm inşaat malzemeleri, boya, izolasyon, support çeliği ve tüm sarf malzeme temini, inşaat, endüstriyel bina yapım, çelik konstrüksiyon imalat ve montaj, boru prefabrikasyonu ve montaji, ekipman montaj, boya ve izolasyon işleridir.

project.viewmore »
Resim TENGIZCHEVROIL FGP PROJESİ İNŞAAT YERLEŞKESİ GEÇİCİ OFİSLERİ

Tengizchevroil FGP Projesi İnşaat Yerleşkesi Geçici Ofisleri kapsamı dahilinde mühendislik, satın alma, inşaat ve devreye alma işleri yer almaktadır.

project.viewmore »